Europese Team Kampioenschappen van 5 tot 9 juli!
EUROPEAN LADIES TEAM CHAMPIONSHIP
Golf Club Murhof - AUSTRIA : July 5-9
WEBSITE
RESULTAAT NA DAG 2: 7e
(Belgian team geplaatst voor kampioenenpoule!)
1/4 finales: Belgium vs. Denmark 4-3
1/2 finale: Belgium vs. Spain 2.5-4.5
Match voor 3e plaats: Belgium - Germany: 3-4 op 22e hole
Fanny Cnops (Latem) - Manon De Roey (Rinkven)
Laura Gonzalez Escallon (Waterloo) - Laurence Herman (Palingbeek)
Chlo? Leurquin (Waterloo) - Jo?lle Van Baarle (Cleydael)
Heads of Delegation :
Arnaud Langenaeken (Coach)
Captain : Elodie Wanet (Captain)
**************
EUROPEAN GIRLS TEAM CHAMPIONSHIP
Circolo Golf Is Molas - ITALY : July 5-9
WEBSITE
RESULTAAT NA DAG 2: 6e
(Belgian Team geplaatst voor
kampioenenpoule!)
Match 1: Belgium vs. France 2-5
Match 2: Belgium vs. Sweden 1-4
Match 3 voor 7e plek: Belgium vs. Italy 3.5-1.5
Belgie is 7e
Clara Aveling (La Tournette) - Laura Christiaens (La Tournette)
Leslie Cloots (Ternesse) - Charlotte De Corte (Cleydael)
Camille Richelle (Latem) - Margaux Vanmol (Rigen?e)
Heads of Delegation :
Emmanuel Janssens (Coach)
Valentine Gevers (Captain)
**********************
EUROPEAN AMATEUR TEAM CHAMPIONSHIP
Oceanico Victoria Golf Course - PORTUGAL : July 5-9
WEBSITE
RESULTAAT NA DAG 2: 18e
Thomas Pieters is runner-up van de EK kwalificatieronden
(Belgian team speelt in troostingpoule)
Match 1: Belgium vs. Slovakia 3,5-1,5
Match 2: Belgium vs. Russia 4-1
Match 3: Belgium vs. Portugal 0.5-4.5
Xavier Feyaerts (Keerbergen) - Kevin Hesbois (Keerbergen)
Thomas Pieters (Millennium) - Julien Richelle (Latem)
C?dric van Wassenhove (Ravenstein) - Nick Ver Elst (Rinkven)
Heads of Delegation :
Didier de Vooght (Coach)
C?dric de Woot de Jann?e (Captain)
*********************
EUROPEAN BOYS TEAM CHAMPIONSHIP
Prague City Golf Club - CZECH REPUBLIC : July 5-9
WEBSITE
RESULTAAT NA DAG 2: 17e
(Belgian team speelt in troostingpoule)
Match 1: Belgium vs. Iceland 5-0
Match 2: Belgium vs. Portugal 3-2
Match 3: Belgium vs. Turkey 3.5-1.5
Aurian Capart (Empereur) - Gary Daoust (Bercuit)
Thomas Detry (Ravenstein) - Gr?gory Mertens (Sept Fontaines)
Bertrand Mommaerts (Rigen?e) - Ga?tan Van Baarle (Cleydael)
Heads of Delegation :
Aubin Van Waetermeulen (Coach)
Thierry Noteboom (Captain)